İletişim | Osman Özbolat

İletişim

Cevizli Mah. Saraylar Cad. No:1 (İyidere Sokak) Kaşmeroğlu İş Merkezi Kat:3 No:8 Kartal / İstanbul

0216 383 46 46 

iletisim@insdanismanlik.com

www.insdanismanlik.com

 

 

Soru, yorum ve görüşlerinizi buradan iletebilirsiniz.

NOT: Emeklilik hesaplatacak sigortalıların doğum tarihi (Gün/Ay/Yıl), ilk sigortalı çalışmaya başlanılanı tarih, toplam prim gün sayısı, özür durumu olup olmadığını, hizmet borçlanması yapıp yapmadığını, fiili hizmet süresine tabi olup olmadığını belirtmesi gerekmektedir.

* İlgili Boşlukları Doldurunuz.

Yazar: Osman Özbolat

İş Hukuku ve Sosyal Güvenlik Mevzuatı ile ilgili her türlü sorularınızı ve danışmanlık taleplerinizi İLETİŞİM bölümüne yazarak bize ulaştırabilirsiniz. Şirketinize ait ücretsiz teşvik analizi yaptırmak ve Sgk ve İş-Kur teşviklerinden etkin bir şekilde yararlanmak için de www.insdanismanlik.com adresimizi ziyaret edebilir uzmanlarımızdan görüş ve öneri alabilirsiniz.

Bu yazıyı paylaş

 • facebook-share
 • tweet-it
 • friendfeed
 • plus-it

yorumlar

5 Yorum Yapıldı
 • güoldane dedi ki:

  merhaba ben işyeri çalıştırmayktayım ve bağkur luyum bağkur şuan 9500 tl borcum ve bu ay içinde doğum yapacağım benim ne yapmam lazım analık hakkım nelerdir emzirme ,çocuk yardımı ve devletin bize verdiği haklara nerelere başvurup alabilirim çaresiz düşünmekteyim lütfen sizden ricam yardım edermisiniz?

 • güoldane dedi ki:

  merhaba ben işyeri çalıştırmayktayım ve bağkur luyum bağkur şuan 9500 tl borcum ve bu ay içinde doğum yapacağım benim ne yapmam lazım analık hakkım nelerdir emzirme ,çocuk yardımı ve devletin bize verdiği haklara nerelere başvurup alabilirim çaresiz düşünmekteyim lütfen sizden ricam yardım edermisiniz

 • hande bulut dedi ki:

  osman bey merhaba;
  ben 8 yıldır sadece akciğer hastalarının bakıldığı bir hastanede taşeron işçi olarak çalışmaktayım.2013 yılının nisan ayında akciğer tüberkülozu hastalığına yakalandım 9 aylık tedavinin sonunda ocak 2014 te tedavim sona erdı.ancak kullandığım ilaçlardan birin mikrop dirençli çıktı. ve hastalığım tekrar nüks edebilirmiş. şuanda acilde sekreter olarak 1 aydırgündüz 14.30 da işe başlıyorum ve gece 23.00 da vardiyam sona eriyorbr.hastane servis kullanmıyor. dinlenme arası kullanamiyorum yoğunluktan dolayı.acaba haklarım nelerdir.ne yapmam gerekir gündüz vardiyasında çalışabilmek için.

 • hande bulut dedi ki:

  osman bey merhaba;
  ben 8 yıldır sadece akciğer hastalarının bakıldığı bir hastanede taşeron işçi olarak çalışmaktayım.2013 yılının nisan ayında akciğer tüberkülozu hastalığına yakalandım 9 aylık tedavinin sonunda ocak 2014 te tedavim sona erdı.ancak kullandığım ilaçlardan birin mikrop dirençli çıktı. ve hastalığım tekrar nüks edebilirmiş. şuanda acilde gündüz 14.30 da işe başlıyorum ve gece 23.00 da vardiyam sona eriyor.hastane servis kullanmıyor. dinlenme arası kullanamiyorum yoğunluktan dolayı.acaba haklarım nelerdir.ne yapmam gerekir gündüz vardiyasında çalışabilmek için.

 • E.O dedi ki:

  Osman Bey Merhaba;
  Ben bir x kurumunda 2005-2011 yılları arasında toplam 6 yıl çalıştım. Bu kurumu 2011 yılında başka bir kurum devir aldı. Yeni alan kurumla çalışmaya devam ediyorum. Eski kurum sahipleri kurumun yeni sahipleri ile aralarındaki sözleşmeye göre o kurumla çalışmaya devam edecek olan personelin tüm özlük haklarıyla o kuruma geçtiğini şifayen söylediler. Bizde onların bu sözüne güvenip devam edeceğiz dedik. Bizden istifa dilekçesi alıp sigortadan çıkış gösterdiler ve yeni kurum tarafından ise sigortadan yeni giriş yapıldı.Dolayıysla tüm haklarım sıfırlanmış oldu. Aslında ilk işyerimiz bize tazminat ödemeleri gerekmezmiydİ? Bunu alabilmenin yolu nedir?Beni bilgilendirirseniz çok sevinirim.

  esin68@mynet.com