Ermenek’te son durum! AFAD grafikle açıkladı

Ambulansa konulan cenaze, jandarma eşliğinde otopsi yapılmaz için Ermenek Devlet Hastanesi Morgu’na kaldırıldı. Aynı bölümde bulunan diğer işçinin cesedinin ocaktan çıkartılması çalışması da sürüyor.

6 Kasım günü cansız bedenlerine ulaşılan Kerim Haznedar ve İsa Gözbaşı’nın cesetleri ise 2’nci Başyukarı bölümünde bulunmuştu. 

AFAD , geriye yüzde 24’lük, 455 metrelik bir alan kaldığını belirterek, çalışmalar hakkında kamuoyunun aydınlanması içinde çalışmaları grafikle açıkladı.

Ermenek’te 2 madencinin daha cansız bedenine ulaşıldı

Çalışma hayatına ilişkin iş hukuku ve sosyal güvenlik haberlerini sitemizden takip edebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan İşverene Haber Vermeden İşten Çıkabilir miyim? başlıklı makalemizde Geçici görevlendirme, grev sırasında çalıştırma ve habersiz işten ayrılma hakkında bilgiler verilmektedir.

Yazar: Osman Özbolat

İş Hukuku ve Sosyal Güvenlik Mevzuatı ile ilgili her türlü sorularınızı ve danışmanlık taleplerinizi İLETİŞİM bölümüne yazarak bize ulaştırabilirsiniz. Şirketinize ait ücretsiz teşvik analizi yaptırmak ve Sgk ve İş-Kur teşviklerinden etkin bir şekilde yararlanmak için de www.insdanismanlik.com adresimizi ziyaret edebilir uzmanlarımızdan görüş ve öneri alabilirsiniz.

Bu yazıyı paylaş

  • facebook-share
  • tweet-it
  • friendfeed
  • plus-it

yorumlar