Minecraft:Yogbox – 4.Bölüm – Bu işçi Bir Harika Dostum (TR)

Merhaba dostlar bu kanalda sizlere elimden geldiğince komik eğlenceli ve öğretici videolar çekmeye çalışıyorum. Şuan çok küçük bir kanal olmamıza rağmen ben hala video yüklemeye devam ediceğim. Eğer sizde eğlenmek öğrenmek ve vakit geçirmek istiyorsanız kanalımı gezerek videolarımı inceleyebilirsin. E tabi emeğe saygı olarakta abone olursun artık 🙂 İyi Vakit Geçirmen Dileğiyle.

Önerilerinizi fikirlerinizi tavsiyelerinizi çekinmeden söyleyin. Küfür argo reklam yapmak yasak. Zaten şimdilikte olsa çok küçük kanalız 🙂 Hangi Seriye Başlamamı İstiyorsanızda yorumlara yazabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan İşverene Haber Vermeden İşten Çıkabilir miyim? başlıklı makalemizde Geçici görevlendirme, grev sırasında çalıştırma ve habersiz işten ayrılma hakkında bilgiler verilmektedir.

Yazar: Osman Özbolat

İş Hukuku ve Sosyal Güvenlik Mevzuatı ile ilgili her türlü sorularınızı ve danışmanlık taleplerinizi İLETİŞİM bölümüne yazarak bize ulaştırabilirsiniz. Şirketinize ait ücretsiz teşvik analizi yaptırmak ve Sgk ve İş-Kur teşviklerinden etkin bir şekilde yararlanmak için de www.insdanismanlik.com adresimizi ziyaret edebilir uzmanlarımızdan görüş ve öneri alabilirsiniz.

Bu yazıyı paylaş

  • facebook-share
  • tweet-it
  • friendfeed
  • plus-it

yorumlar