Yeni çıkan tüp bebek yasası 2014

Yeni çıkan tüp bebek yasası 2014

Tüp bebek yasası 2014 tüp bebek tedavisi yaş sınırı tüp bebek tedavisinde sigorta karşılıyor mu tüp bebek tedavisinde yeni yasa 2014 tüp bebek yasası sagliksiteniz.com ’da yer alıyor.

Tüp bebek yasası yeni

Tüp bebek tedavi yöntemleri ile bebek sahibi olmak isteyen çiftlerin en merak ettiği şeylerden bir tanesi, tüp bebek haklarıdır. Tüp bebekte yaş sınırı kaçtır, kimler tüp bebek tedavisine başvurabilir, sigorta masrafların ne kadarını karşılar işte bu soruların yanıtı makalemizin devamında saklı.

Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) tüp bebek tedavisi için 2014 yılında yeni yasalar ortaya koydu. İlaç ve tedavi bedelleri hakkında yeni kararlar alan SGK ’nın yeni tüp bebek yasası çiftleri mutlu edecek gibi görünüyor.

Daha önce tüp bebek tedavisinde SGK, 2 denemeye kadar ilaç ve tedavi bedellerini ödüyordu. Yeni çıkan tüp bebek yasası ile birlikte bu sayı 3 ’e çıkartıldı. Artık 3 denemeye kadar masraflar SGK tarafından ödenecek.

Tüp bebek tedavisinde yaş sınırı ise 39 ’du. SGK yeni aldığı kararlarla bu sınırı da yükseltti. Yeni çıkan tüp bebek yasasında artık yaş sınırı 43 oldu.

Bir önceki Doğum şekline kim karar vermeli? başlıklı konumuzda ağrısız doğum, doğum ve doğum sancısı hakkında bilgiler sunulmuştu.

Bakılanlar: 2014 yeni torba yasası tüp bebek yaş sınırı kaç oldu, yeni tüp bebek yasası, tup bebek yasasi, tup bebek yas siniri 2014, ssk tüp bebek yaş sınırı

Etiketler: 2014 tüp bebek yasası, tüp bebek tedavisi yaş sınırı, tüp bebek tedavisinde sigorta karşılıyor mu, tüp bebek tedavisinde yeni yasa, tüp bebek yasası 2014

19 Haziran 2014, 15:19:05; Kategori: Tüp Bebek.

, Yeni çıkan tüp bebek yasası 2014 www.osmanozbolat.com farkıyla sizlerle.

Bir önceki yazımız olan SGK idari para cezalarında af nasıl uygulanacak? başlıklı makalemizde para cezaları ve SGK hakkında bilgiler verilmektedir.

Yazar: Osman Özbolat

İş Hukuku ve Sosyal Güvenlik Mevzuatı ile ilgili her türlü sorularınızı ve danışmanlık taleplerinizi İLETİŞİM bölümüne yazarak bize ulaştırabilirsiniz. Şirketinize ait ücretsiz teşvik analizi yaptırmak ve Sgk ve İş-Kur teşviklerinden etkin bir şekilde yararlanmak için de www.insdanismanlik.com adresimizi ziyaret edebilir uzmanlarımızdan görüş ve öneri alabilirsiniz.

Bu yazıyı paylaş

  • facebook-share
  • tweet-it
  • friendfeed
  • plus-it

yorumlar