Kanser taraması ücreti

Kanser taraması ücreti

Kanser hastalıklarını erken dönemde fark etmeye yardımcı teşhis yöntemi kanser taraması ücretleri, kanser taraması fiyatları ve kanser taraması ne kadar gibi sorularınıza sagliksiteniz.com ’da yer verdik.

Yeni sağlık uygulamalarında kanser taraması fiyatları değişkenlik gösterdi, özellikle de bundan sonra kadınlara kanser taraması ücretsiz olarak yapılacağı haberi sevindirdi. Kanser erken teşhis tarama kadınlara ücretsiz yapılabileceği gibi, bazı kanser taramaları ise herkese ücretsiz olarak yapılabiliyor.

Aile hekimleri tarafından belirlenen yaşları 40 ile 70 arasında olan kadınların kanser tarama ücreti devlet tarafından karşılanıyor. Kanser erken dönemde fark edilmesi için uygulanan tarama tetkiki sayesinde, birçok kanser riski altında bulunan hastalar önceden haberdar olabiliyor ve erken tedavi uygulandığı için yaşama şansı kazanıyor veya yaşama şansı artırılıyor.

Kanser hastalığı riski altında bulunan kişiler Kanser Erken Teşhis Tarama ve Eğitim Merkezlerinde (KETEM) ücretsiz olarak meme, rahim ağzı, prostat ve kolon kanseri taramaları yaptırabilirler. Kanser hastalıkları taraması Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) tarafından karşılanıyor.

Bir önceki Mesane kanserinde radyoterapinin yan etkileri başlıklı konumuzda mesane kanseri, mesane kanseri radyoterapi yan etkisi ve radyoterapi tedavisinin yan etkileri hakkında bilgiler sunulmuştu.

Etiketler: kanser hastalığı, kanser hastalığı tarama ücreti, kanser taraması fiyatları, kanser taraması ne kadar, kanser taraması ücretleri

27 Eylül 2014, 17:06:10; Kategori: Kanser.

, Kanser taraması ücreti www.osmanozbolat.com farkıyla sizlerle.

Bir önceki yazımız olan SGK idari para cezalarında af nasıl uygulanacak? başlıklı makalemizde para cezaları ve SGK hakkında bilgiler verilmektedir.

Yazar: Osman Özbolat

İş Hukuku ve Sosyal Güvenlik Mevzuatı ile ilgili her türlü sorularınızı ve danışmanlık taleplerinizi İLETİŞİM bölümüne yazarak bize ulaştırabilirsiniz. Şirketinize ait ücretsiz teşvik analizi yaptırmak ve Sgk ve İş-Kur teşviklerinden etkin bir şekilde yararlanmak için de www.insdanismanlik.com adresimizi ziyaret edebilir uzmanlarımızdan görüş ve öneri alabilirsiniz.

Bu yazıyı paylaş

  • facebook-share
  • tweet-it
  • friendfeed
  • plus-it

yorumlar