Çift Kol Naklinin Fiyatı Ne Kadar?

Çift Kol Naklinin Fiyatı Ne Kadar?

Türkiye ’de Türk hekimleri tarafından gerçekleştirilen ilk yüz, ve çift kol nakillerin fiyatlarını, SGK (Sosyal Güvenlik Kurumu) açıkladı. Sosyal Güvenlik Kurumu Fiyatlandırma Komisyonu, ilk yüz ve çift kol naklini gerçekleştiren Akdeniz Üniversitesi Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Ömer Özkan ’dan fiyat istedi.

 

Prof. Dr. Ömer Özkan, yüz nakli için 250 bin liranın, çift kol nakli içinde 200 bin liranın uygun olduğunu belirtti. Prof. Dr. Ömer Özkan ’dan paket fiyat hakkında görüş alan Fiyatlandırma Komisyonu bir kaç gün sonra toplanarak SGK ’nın nakiller için ödeyeceği fiyatı belirleyecekler.

Bir önceki Yüz Naklinin Fiyatı Ne Kadar? başlıklı konumuzda yüz nakli ve yüz nakli ameliyatı hakkında bilgiler sunulmuştu.

Etiketler: çift kol nakli

26 Şubat 2012, 23:00:55; Kategori: Estetik & Güzellik.

, Çift Kol Naklinin Fiyatı Ne Kadar? www.osmanozbolat.com farkıyla sizlerle.

Bir önceki yazımız olan SGK idari para cezalarında af nasıl uygulanacak? başlıklı makalemizde para cezaları ve SGK hakkında bilgiler verilmektedir.

Yazar: Osman Özbolat

İş Hukuku ve Sosyal Güvenlik Mevzuatı ile ilgili her türlü sorularınızı ve danışmanlık taleplerinizi İLETİŞİM bölümüne yazarak bize ulaştırabilirsiniz. Şirketinize ait ücretsiz teşvik analizi yaptırmak ve Sgk ve İş-Kur teşviklerinden etkin bir şekilde yararlanmak için de www.insdanismanlik.com adresimizi ziyaret edebilir uzmanlarımızdan görüş ve öneri alabilirsiniz.

Bu yazıyı paylaş

  • facebook-share
  • tweet-it
  • friendfeed
  • plus-it

yorumlar